2006

  1.  Töö jätkamine, omamata vajalikke ruume. Mälestuskastide valmistamine („Karva-Mari“ E.Leinassaar, “Meri ja maalimine“ U.Rüütel, “Virumaa talu saatus“ L.Rätsep, “Naine mitme kodumaaga“ L.Tõldsepp, “Minu juured“ L.Kelu, “Soomepoisid“ U.Järvela, R.Kuutmaa, “Elfride Lenderi gümnaasiumi mälestused“ S.Otsmaa) valmisid Eha keldris, korterites jm.
  2. Valminud mälestuskastide, nende tegijate tutvustamine kontserdi ja esinemistega toimusid nüüd Tallinna kõikides PÄEVAKESKUSTES.
  3. Projekti 10 valminud mälestuskasti pidulik tutvustamine toimus 8.juunil Kristiine Päevakeskuses. Osa võtsid ja avaldasid tunnustust külalised Kotka Meenutuste Majast.
  4. Väga pidulik 10 mälestuskasti ja valmistajate üritus oli 5.dets. Habersti Päevakeskuses. Sõna võtsid hr. V.Vassiljev, G.Vihman ja mälestuskastide valmistajad U.Järvela, S.Otsmaa, L.Tõldsepp, E.Lond, E.Varipuu. Laulsid Maret ja Maie, T.Raide, operetirühm “Contare“. Partnerid Kotkast ja Kasselist avaldasid tunnustust meie tööle ja esitasid kutse osavõtuks Kassel Documenta suurest kultuuriüritusest meie mälestuste ja esinejatega 2007.a.suvel.
  5. Mälestusnäidendite loomine: “Meie elulugu lauludes“ Maret ja Maie, “Vanaema mälestused“ R.Niinemäe lastelastega, “Lenderi nooremate ja vanemate daamide rõivamoest“ S.Otsmaa ja H.Susi nukkudega ja paljud esinemised päevakeskustes, hooldekodudes. Pedagoogikamuuseumis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s